KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797351
nr 1479 7351
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, ej signerad. Olja på duk, 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 60x75 cm
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 juli 2022
kl 18:55:56
200 kr
350 kr
150 kr
100 kr
100 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)